date_range JUL 29 - 30, 2017

I Świętokrzyski Tattoo Sabat

room Dom Środowisk Twórczych

directions Zamkowa 5, 25-009 Kielce, Poland, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship

more_horiz

description

Cześć! ‘Children Of The Grave’ Studio Tatuażu serdecznie zaprasza na konwent tatuażu: I „Świętokrzyski Tattoo Sabat”, który odbędzie się 29-30.07.2017r., w magicznym miejscu, jakim niewątpliwie jest Pałac Tomasza Zielińskiego. Mieszczący się przy ulicy Zamkowej 5 w Kielcach. Będzie to pierwsza tego typu impreza w województwie świętokrzyskim.

„Świętokrzyski Tattoo Sabat” to event przygotowywany przez tatuażystów dla tatuażystów. Niezależny, bez podziałów i układzików :). Będzie to okazja do obserwowania pracy ok. 40 artystów z całej Polski. Przewodnią myślą jest dobra zabawa w przyjacielskiej, tattoo-rodzinnej atmosferze. W jury zasiadać będą znakomitości ze świata tatuażu (tatuażyści). Imprezę poprowadzi niezastąpiony Paweł Bilewski, organizator Tattoo Jam Radom. Patronatem medialnym, konwent obejmie niezależny magazyn „Tatuaż ciało i sztuka”. A sponsorami nagród rzeczowych będą firmy: Ars Tattoo , Tattoo Cream oraz Ink-Lab.

Ugościmy Was w zabytkowym, neogotyckim obiekcie, znajdującym się w centrum Kielc. „Dom Środowisk Twórczych. Pałac T. Zielińskiego: to kilkanaście wyjątkowych, klimatycznych pomieszczeń ( poniżej kilka zdjęć). Wokół znajduje się ogród, a całość otoczona jest murem z wieżami. Restauracja znajdująca się na terenie obiektu zapewni pyszne jedzeni oraz napoje w przystępnych cenach.

W trakcie eventu oprócz konkursów, na najlepsze tatuaże, dla wystawców oraz zwiedzających szykujemy moc atrakcji m.in.: pokazy play piercingu, przygotowane przez Monikę oraz Conora z ‘CrM Bodymodifications’. Jeśli sabat to wiedźmy. Spośród przebranych uczestniczek wybierzemy najlepszą czarownicę konwentu.. Dziewczęta szykujcie make up, fryzury, ciuchy, odkurzcie miotły i przylatujcie. Każdy z Was będzie mógł wziąć też udział w konkursie na…najgorszy tatuaż-„Buraczka konwentu”. Warto, bo czekają atrakcyjne nagrody- niespodzianki ufundowane przez „Klubokawiarnię Komitet”. Będziecie mieć też szansę wygrać całodniową sesję u Krzysztofa „Aniołka” ze studia ‘Children Of The Grave’.

W sobotę, po zakończeniu imprezy przeniesiemy się do czasów PRL’u, w najlepszym wydaniu. Zapewni nam to after party w „Klubokawiarni Komitet” przy ulicy Warszawskiej 4.

Wstęp na konwent jest wolny :)

Chcesz zostać jednym z wystawców? Nic prostszego, napisz lub zadzwoń do nas. Opowiemy na każde pytanie.

P.S. Ilość miejsc ograniczona.

Stay (o)INK!

Discover Kielce

filter
close
filter bychevron_right
Stylechevron_right
Body partchevron_right
Sizechevron_right
chevron_left back